6000 + продано прапорів
1700 + задоволених клієнтів
4,5 роки досвіду роботи
098 016 68 68
050 741 09 80
з 9:00 до 19:00
(вих. - неділя)
Наші клієнти
Хочемо висловити щиру подяку нашим дорогим та шанованим клієнтам. Без Вас не було б і нас. Сподіваємось на подальшу плідну та взаємовигідну співпрацю!
З повагою інтернет-магазин ZAXID.
Конституці́йний Суд Украї́ни
Конституційний Суд України
Конституці́йний Суд Украї́ни — єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні, завданням якого є гарантування верховенства Конституції України як Основного Закону держави на всій території України.
Посольство Швеції в Україні
Посольство Швеції в Україні
19 грудня 1991 року Швеція першою серед країн Північної Європи визнала незалежність України. Дипломатичні відносини між двома країнами були встановлені 13 січня 1992 року. У вересні 1992 року в Києві було відкрито Посольство Королівства Швеція в Україні.
Господарський суд Київської області
Господарський суд Київської області
Місцевий спеціалізований господарський суд першої інстанції загальної юрисдикції, розташований в місті Києві, юрисдикція якого поширюється на Київську область (без міста Києва)..
ПАТ Укртелеком
ПАТ Укртелеком
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.
Баранівська міська рада
Баранівська міська рада
Баранівська міська рада — адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування в Баранівському районі Житомирської області. Адміністративний центр — місто Баранівка.
ТОВОрганік Мілк
ТОВ «Органік Мілк»
«Органік Мілк» – перший в Україні завод із виробництва органічної молочної продукції, який має повний завершений цикл.
СТОВ ПТАХОПЛЕМЗАВОД КОРОБІВСЬКИЙ
СТОВ «ПТАХОПЛЕМЗАВОД «КОРОБІВСЬКИЙ»
Найбільша качина ферма в Україні, заснована в 1964 році. СТОВ «ПТАХОПЛЕМЗАВОД «КОРОБІВСЬКИЙ» - найкраще м'ясо качки в Україні оптом і в роздріб!
Фортеце Гетьмана
Готельно-ресторанний комплекс «Фортеця Гетьмана»
Кожен, хто любить заміський відпочинок під Києвом і не тільки, обов'язково помітить як на виїзді з Києва (перший кілометр Одеської траси) піднімається середньовічний красень-замок «Фортеця Гетьмана».
ДП Гайсинський спиртовий завод
ДП «Гайсинський спиртовий завод»
Гайсинський спиртовий завод на сьогодні є флагманом виробництва біоетанолу в країні, своєю діяльністю вносячи вклад в енергетичну незалежність держави.
ТОВ АРДЕН ПАЛАЦ
ТОВ «АРДЕН ПАЛАЦ»
Санаторій в Сатанові. Базовим для лікування є прийом Сатанівської води «Збручанська», яка не має аналогів за силою лікувального ефекту.
ТОВ  ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ
ТОВ "ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ"
Орган сертифікації ТОВ "ТЕСТМЕТРСТАНДАРТ" згідно ДСТУ ISO 9001:2009 призначено та уповноважено Держспоживстандартом України на проведення робіт з сертифікації продукції та систем управління якістю у Системі УкрСЕПРО.